Namai iš dujų silikato blokelių

NAMAI IŠ DUJŲ SILIKATO BLOKELIŲ


Namai iš dujų silikato blokelių gražūs, labai patvarūs, ilgaamžiai ir seismiškai stabilūs. Pasižymi atsparumu ugniai ir gera garso izoliacija. Tokių namų statyba yra ekonomiškai naudinga: namai iš dujų silikato blokelių kainuos kur kas pigiau nei namai iš plytų, tačiau jie tarnaus taip pat ilgai.

Naudojant įvairias sudėtingas formas ir dizaino elementus, iš dujų silikato blokelių galima pastatyti įvairių architektūrinių stilių namus. Dažnai jų išorę papildomai apmūrija plytomis, tinkuoja ar naudoja kitas išorės apdailos medžiagas. Akytas betonas yra porėta medžiaga. Jis labai patvarus ir yra nuostabi šilumos izoliacija. Taigi, betonas turi ir akmens, ir medžio savybių. Sienos iš tokių blokelių ne tik gerai išlaiko šilumą, bet ir nepraleidžia triukšmo. Akytas betonas yra lengvesnis už įprastąjį, todėl statant pastatą iš tokių silikato blokelių nereikalingi sunkūs ir gremėzdiški pamatai. Deja, ši medžiaga negali išlaikyti gelžbetonio perdengimų, todėl naudojant gelžbetonio perdangas būtina namą apjuosti papildomu betoniniu „diržu“ arba naudoti medžio perdangas. Tokia metodika pasitelkiama užmiesčio mažaaukštėms statyboms. Akytas betonas yra paprastai ir lengvai apdailinama medžiaga, todėl iš jo galima išgauti įvairias sudėtingas konstrukcijas (arkas ir pan.), konstruoti blokus įvairiais variantais – kitaip tariant, namų statyba iš dujų silikato blokelių suteikia galimybę planuoti bet kokio tipo ir konfigūracijos pastatą.

Lengvas akytasis betonas skirstomas į du tipus: putų polistireno betoną ir dujų silikato betoną. Putų polistireno betonas gaunamas sustingus cemento, smėlio, vandens ir putų polistireno skiediniui. Visiškai skiediniui išdžiūvus susiformuoja poros – prisipildę oro koriai. Paprastai putų polistireno betoninis pastatas statomas iškart statybvietėje naudojant specialią įrangą.

Namai iš dujų silikato blokelių statomi greitai, lengvai ir ekonomiškai: paruošti blokeliai sujungiami cemento ar klijų skiediniu, todėl gaunama patikima ir tvirta surenkamoji konstrukcija, savo patvarumu nenusileidžianti monolitinei.
Namų iš dujų silikato blokelių apdailai naudojamas tinkavimas, įvairus dažymas ir apmūrijimas plytomis.
Šiuolaikinės namų statybos iš betono yra pats populiariausias užmiesčio statybų variantas.

UAB Slatesa stato įvairaus tipo namus iš dujų silikato blokelių. Mes statome patikimai ir kokybiškai, laikydamiesi iš anksto aptartų terminų. Dujų silikato blokeliai neriboja jokių namo planavimo ir pastato konstrukcijos galimybių. Iš dujų silikato blokelių galima pastatyti gražų ir tvirtą namą, kuris stovės labai ilgai.

 

 

 


Antavilių g. 11  tel/faks. 2 373 308, mob. tel. 8 685 63152,  8 699 99559, info@slatesa.lt


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai